Prvi šolski dan

V četrtek, 1. 9. 2016, bo pričetek novega šolskega leta. Učenci prvega razreda imajo s starši sprejem v avli šole ob 10. uri.

Ostali učenci od 2.-9. razreda pričnejo s poukom ob 8.30, kjer jih bodo na šolskem igrišču sprejeli razredniki in jih pospremili v matične učilnice. Učenci bodo imeli 5 uvodnih ur pouka, do 12.35. Za prvi dan potrebujejo torbo, copate, beležko in pisalo. Za te učence bo organizirana tudi malica in seveda tudi kosilo za vse, ki so se na kosilo prijavili za novo šolsko leto že v juniju.

Urnik privozov avtobusov v šolo bo prvi šolski dan natanko eno uro kasneje, kot bodo običajno privozi avtobusov v šolo. Urnik celotni urnik prevozov za šolsko leto 2016/17 je objavljen meniju Učenci in starši - pomembni dokumenti (stran 2).

Odvoz pa bo enkraten ob 13.05 v vse smeri.

OPB (podaljšano bivanje) bo organiziran za učence od 2.-5 razreda.