MeniIskalnik

Seznam zaposlenih

Izberite področje za izpis zaposlenih
Ime in priimek Zaposlitev Pogovorne ure Ostale informacije
Slika za %user
Andreja Jaklič

univ. dipl. pedagoginja, pedagoginja in knjižničarka

 

vsak dan, 7.00-15.00, po predhodnem dogovoru 07 34 88 111 andreja.jaklic@guest.arnes.si
Slika za %user
Andreja Štrucl

prof. def., specialna pedagoginja

četrtek, 11.50 - 12.35, po predhodnem dogovoru andreja.strucl@guest.arnes.si
Antonija Brozovič

Učiteljica kemije

toncka.brozovic@os-trebnje.si
Gregor Udovč

ravnatelj

vsak dan po predhodni najavi ravnatelj@os-velikigaber.si
Jani Strnad

učitelj ZGO, GEO, DKE

torek, 9.10-9.55, po predhodnem dogovoru jani.strnad@guest.arnes.si
Justina Zupančič četrtek, 5. šolsko uro
Lidija Šajn

dipl. prof. razrednega pouka, razredničarka 4. a

sreda, od 10:10 do 10:55, po predhodnem dogovoru lidija.sajn@guest.arnes.si
Slika za %user
Manca Černe

učiteljica glasbene umetnosti ter zborovodja otroškega in mladinskega pevskega zbora

petek, 10.15 - 11.00, po predhodnem dogovoru manca.cerne@guest.arnes.si
Slika za %user
Marko Mežnaršič

Učitelj ŠPO, IŠP

Torek, 10.00 -11.00, po predhodnem dogovoru marko.meznarsic@guest.arnes.si
Marta Sever

očiteljica matematike in fizike

sreda, 8.20 - 9.05, po predhodnem dogovoru marta.sever@guest.arnes.si
Slika za %user
Matjaž Lavrih

Učitelj matematike, tehnike in tehnologije ter računalništva, računalnikar in organizator informacijske dejavnosti

Ponedeljek, 9.10 - 9.55, po predhodnjem dogovoru matjaz.lavrih@guest.arnes.si
Metka Klemenčič

univ. dipl. anglistka , prof. francoščine: učiteljica angleščine in podaljšanega bivanja

ponedeljek 10.10 do 10.55 Starše naprošam, da se za pogovor najavijo. Hvala. metka.klemencic@guest.arnes.si
Olga Podpadec

učiteljica slovenščine

torek, 8.20-9.05 Starše prosim, da se najavijo.
Slika za %user
Primož Vasle

učitelj slovenščine.

Ponedeljek, 8.20 - 9.05
Suzana Jefim

dipl. prof. razrednega pouka, razredničarka 3. a

četrtek, od 12.05 do 12.50 po predhodnem dogovoru suzana.jefim@guest.arnes.si
Tadeja Jaklič

učiteljica razrednega pouka, razredničarka 3.b

ponedeljek, 10.10 - 10.55, po predhodnem dogovoru
Tanja Korošec

dipl. prof. razrednega pouka, učiteljica v 1. triadi, razredničarka 2. a

sreda, od 11.00 do 11.45, po predhodnem dogovoru tanja.korosec@guest.arnes.si
Urška Mitrović

Učiteljica angleščine od 1. do 5. razreda, druga učiteljica v 1. razredu.

sreda: 13.15 - 14.00, po predhodnem dogovoru urska.mitrovic@guest.arnes.si
Vanja Marolt

Učiteljica razrednega pouka - 4. razred

Petek, od 11.00 - 11.45
Vesna Rajar

Učiteljica biologije, gospodinjstva, naravoslovja. Organizatorica šolske prehrane.

vesna.rajar@guest.arnes.si

sreda, 9.10 - 9.55, po predhodnem dogovoru
Vesna Simonič

Učiteljica 5. razreda

četrtek, 8.20 - 9.05 vesna.simonic2@guest.arnes.si
Vida Ceglar

Učiteljica športa, likovne umetnosti in OPB

ponedeljek od 10.10 do 10.55, po predhodnem dogovoru
Vladimira Grahek

Specialni pedagog in knjižničar

Petek od 11.50 do 12.35, po predhodnem dogovoru. vladimira.grahek@guest.arnes.si