Vrtec

NOVA SPLETNA STRAN

V začetku meseca decembra je začela delovati nova spletna stran vrtca.

Ogledate si jo lahko tukaj.

NA KMETIJI JE LEPO,…

V mesecu novembru Mucke spoznavamo delo in življenje na kmetiji.

KUŽKI RAZISKUJEMO AFRIKO

V skupini Kužki smo v oktobru in novembru spoznavali vročo Afriko.

LOVEC NA OBISKU

Otroci skupine Zajčki letošnje šolsko leto spoznavajo slovenske zaščitene živali.

Pikapolonice jeseni

Otroci in vzgojiteljice skupine Pikapolonice, ki smo se s septembrom na novo uvajali v vrtcu, smo do meseca novembra že veliko ustvarjali, spoznali, se naučili in spoznali.

Tradicionalni slovenski zajtrk 2016

Rezultat iskanja slik za tradicionalni slovenski zajtrk

Datum:
ponedeljek, 14 November, 2016 - 16:30

POHOD NA NANOS

Po deževnem tednu nas je v soboto, 22. 10. 2016 cici planince in njihove starše razveselilo lepo vreme. Zbralo se  nas je 30 cici planincev z ostalimi družinskimi člani.

MESEC POŽARNE VARNOSTI V VRTCU VELIKI GABER

V sredo, 26.10.2016, smo se tudi najmlajši vrtičkarji, Miške in Mucke, podali na gabrški hribček, kjer stoji gasilski dom.

PRI GASILCIH

Vsako leto v oktobru, mesecu požarne varnosti, obiščemo gasilski dom PGD Veliki Gaber, kjer nam prijazni gasilci predstavijo svoje poslanstvo.

Planinski zlet v Logarsko dolino

Cici planinci tudi v šolskem letu 2016/2017 nadaljujemo z našim raziskovanjem zanimivih slovenskih pohodniških poti.